İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

Manisa Demet Akalın'la Coştu

22 Nisan 2015 , Çarşamba 475. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali kapsamında düzenlenen etkinliklerin ilk gecesinde Türk Pop Müziği'nin dev ismi Demet Akalın, Manisalılarla buluştu.

475. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali kapsamında düzenlenen etkinliklerin ilk gecesinde Türk Pop Müziği'nin dev ismi Demet Akalın, Manisalılarla buluştu. Seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarıyla festival coşkusunu katlayan sanatçı, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konseri Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş de izledi.

Manisa'nın 5 asırlık köklü geleneği olan ve bu yıl 475.'si düzenlenen Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali, Demet Akalın konseri ile renklendi. Cumhuriyet Meydanı'ndaki konseri, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Genel Sekreter Yardımcıları Yılmaz Gençoğlu, Aytaç Yalçınkaya, Manisa Vali Yardımcısı Yakup Tat, Şehzadeler Belediye Başkanı Yardımcısı Ahmet Songüler, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya, Tugay Komutanı Tuğgenerel Yavuz Ekrem Arslan ve eşi Hacer Arslan, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün eşi Şeyda Ergün, Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil ve eşi İnci Açıkdil, MHP Manisa Milletvekili Adayı Zeynel Balkız, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Manisa'yı Mesir'i Tanıtma ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık ve yüzlerce Manisalı izledi. Sevilen sanatçı Akalın "İlahi Adalet' şarkısı ile sahneyi çıktı. Akalın seslendirdiği yeni ve eski şarkılarıyla Manisalı hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Hem oynattı, hem duygulandırdı

Akalın'ın, "Evli Mutlu Çocuklu', "Sabıka', "Koltuk' gibi hareketli parçalarıyla meydanı dolduran yüzlerce Manisalı keyifli bir gece yaşadı. Akalın bunun yanı sıra seslendirdiği "Sarhoş', "Haydi Söyle' gibi slow parçalarla da Manisalı hayranlarını duygulandırdı. Konserin sonunda, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Vali Yardımcısı Yakup Tat, Şehzadeler Belediye Başkanı Yardımcısı Ahmet Songüler ve Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya sahneye çıkarak sanatçıyı performansı dolayısıyla tebrik ederek Akalın'a çiçek ve içerisinde Manisa Mesir Macunu olan bir çanta hediye etti.

SON HABERLER

"Huzur Tablosu Daim Olsun"

İzciler Serindere Kanyonunu Keşfetti

Kentsel Dönüşüm Alanı'nda Tanıtım Ofisi Kuruldu

Türkiye'nin En Donanımlı "İÇME Suyu Kalite Kontrol Laboratuarı" Hizmete Girdi

Yeni Stadyuma Yeni Çıkış Yolu Geliyor...

Kirazlı Dere Mevkiine Altyapı Bağlantıları

Viranşehir Heyeti Karaman'a Geldi

Satranç Turnuvası Düzenlendi

Gençlik Eğitim Merkezleri Başarı Çıtasını Yükseltiyor

Hanımlar Spor Ve Kültür Merkezleri Tamamlanıyor