İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü Küçükler Kız Takımı finalde

27 May 2015 , Çarşamba ATLETİZMDE GELECEĞİN YILDIZLARI ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYOR


Konya'da yapılan Turkcell Türkiye Küçükler Atletizm Festivali Yarı Final Yarışmalarında, Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü Kız Takımı büyük bir başarı göstererek, 12 takım arasında birinci oldu. Yetkililerin, "Geleceğin Yıldızları "olarak adlandırdığı Kız Takımının finallerde de şampiyon olması bekleniyor.


Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü Küçükler Kız Takımı atletizmde başarıdan başarıya koşuyor. Konya'da yapılan, Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF)Turkcell Türkiye Küçükler Atletizm Festivali Yarı Final Yarışmalarında birinci olarak, finallerde koşma hakkını elde etti.

Konya'da yapılan yarı final yarışmalarına 12 takım katıldı. Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü Küçükler Kız Takımı sporcuları, Uzun Atlama, Yüksek Atkama ve 5X80 metre koşu dallarında birinci olarak, 36 puan aldı ve diğer 3 dalda ettiği puanlarla, toplamda 60.5 puan toplayarak birinciliği kazandı.


Yarı final karşılaşmalarında büyük bir başarıya imza atarak, finale çıkan Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları ve yöneticileri, Atletizm Federasyonu yetkilileri tarafından kutlandılar. Yetkililer, küçük sporcuları "Geleceğin Yıldızları' olarak adlandırdılar.

TAF Turkcell Türkiye Küçükler Atletizm Festivali finalleri, 28 Haziran 2015 tarihinde İzmir'de yapılacak. Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Oğuzhan Özen, finallere

çok iyi bir şekilde hazırlanacaklarını belirterek, Küçükler Kız Takımından şampiyonluk beklediklerini söyledi.


SON HABERLER

"Huzur Tablosu Daim Olsun"

İzciler Serindere Kanyonunu Keşfetti

Kentsel Dönüşüm Alanı'nda Tanıtım Ofisi Kuruldu

Türkiye'nin En Donanımlı "İÇME Suyu Kalite Kontrol Laboratuarı" Hizmete Girdi

Yeni Stadyuma Yeni Çıkış Yolu Geliyor...

Kirazlı Dere Mevkiine Altyapı Bağlantıları

Viranşehir Heyeti Karaman'a Geldi

Satranç Turnuvası Düzenlendi

Gençlik Eğitim Merkezleri Başarı Çıtasını Yükseltiyor

Hanımlar Spor Ve Kültür Merkezleri Tamamlanıyor