İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

Hıdrellez Kutlamasında Muhtar'dan Başkan'a Övgü Dolu Sözler

27 May 2015 , Çarşamba 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi kursiyerleri hıdrellezi kutladı. 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde kutlanan şenliğe Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Karabük Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, Belediye Meclis Üyeleri, Daire Müdürleri ve kursiyerler katıldı.

5000 Evler Cumhuriyet Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi kursiyerleri hıdrellezi kutladı.

5000 Evler Cumhuriyet Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde kutlanan şenliğe Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Karabük Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, Belediye Meclis Üyeleri, Daire Müdürleri ve kursiyerler katıldı.


5000 Evler Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı İbrahim Harmanbaşı konuşmasında; "Cumhuriyet Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi olarak sizlerin isteği üzerine tertip ettik. Bu gününde önemi ve manasını biliyorsunuz hıdrellez. Hıdrellezin anlamı kış bittiği anlamındadır. Çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Bu birlik ve beraberliğimiz devam ediyor. Öncelikle Sayın Belediye Başkanımız yanımızda. Burası Karabük'e ilk yapılan Sosyal Yaşam Merkezlerinden bir tanesi. Yıllardır bu alanda kurslar görüyorsunuz. Bu birlikteliği burada sağlıyoruz. Hepiniz burada moral ve motivasyonunuzu burada üst seviyeye çıkarıyorsunuz. Yeni yeni arkadaşlar edindiniz. Adeta Cumhuriyet Sosyal Yaşam Merkezi bir aile oldu. Hepimizin derdi birimizin derdi, birimizin derdi hepimizin derdi oldu. Bunu nasıl yaptık; bu Sosyal Yaşam Merkezi olmasaydı daha önceleri hatırlayın cami altlarında apartmanın bodrum katlarında çile çekiyorduk. Öncelikle ben Belediye Başkanıma çok teşekkür ediyorum. Böyle modern bir tesisi mahallemize kazandırdığı için. Kendisinden Allah razı olsun. Hizmetlerine devam ediyor. Her gün yeni projelerle devam ediyor. İnşallah 5000 Evlerdeki Kanyon Park projesiyle beraber 5000 Evlerin ufku da daha çok açılacak. Safranbolu'ya da bağlandığı zaman 5000 Evler halkı artık yürüyerek Safranbolu'ya gidecek. Şimdi böyle hizmetler varken böyle bir Belediye Başkanını taktir etmemek, böyle bir Belediye Başkanıyla yürümemek bize yakışır mı? Sevgili vatandaşlar bunu samimiyetimle söylüyorum. Bu memlekete Allah rızası için hizmet eden, bir menfaat beklemeyen, siyasi rant beklemeyen, Allah rızası için buraya bir çivi çakıp ve sonrasında hoş bir sena bırakıp ileride Allah razı olsun bir Rafet Vergili geldiydi, burayı yaptıydı demek için. Sayın Başkanımı ben yakinen görüyorum gece gündüz beraber çalışıyoruz. Mahalle sakinleri başkanımızı yalnız bırakmayalım. Beraber yürüyelim. Başkanımız yürüyor, biz koşalım" dedi.


Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, etkinliği düzenleyen başta 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi kursiyerleri olmak üzere etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür etti ve Karabük halkının hıdrellezini kutladı.  

SON HABERLER

"Huzur Tablosu Daim Olsun"

İzciler Serindere Kanyonunu Keşfetti

Kentsel Dönüşüm Alanı'nda Tanıtım Ofisi Kuruldu

Türkiye'nin En Donanımlı "İÇME Suyu Kalite Kontrol Laboratuarı" Hizmete Girdi

Yeni Stadyuma Yeni Çıkış Yolu Geliyor...

Kirazlı Dere Mevkiine Altyapı Bağlantıları

Viranşehir Heyeti Karaman'a Geldi

Satranç Turnuvası Düzenlendi

Gençlik Eğitim Merkezleri Başarı Çıtasını Yükseltiyor

Hanımlar Spor Ve Kültür Merkezleri Tamamlanıyor