İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

SELENDİ BELEDİYE BAŞKANI SAVAŞ'IN ACI GÜNÜ

1 Kasım 2015 , Pazar Selendi İlçe Belediye Başkanı Nurullah Savaş'ın bir süredir tedavi gören babası Hacı Muammer Savaş (81) hayatını kaybetti.

Selendi İlçe Belediye Başkanı Nurullah Savaş'ın bir süredir tedavi gören babası Hacı Muammer Savaş (81) hayatını kaybetti.
Yaşlılığa bağlı rahatsızlıklardan dolayı bir süre değişik hastanelerde tedavi gören ve daha sonra tedavisine evde devam edilen Selendi İlçe Belediye Başkanı Nurullah Savaş'ın babası Hacı Muammer Savaş, dün gece saatlerinde vefat etti.

3 çocuk babası Hacı Muammer Savaş için bugünOrtabağ Köyü'nde öğle namazının ardından cenaze töreni düzenlendi. Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş'ın taziyeleri kabul ettiği cenaze namazına; MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Ak Parti Uşak Milletvekili Alim Tunç, Afyon Çay Kaymakamı Selim Palamut, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Manisa Büyükşehir Genel Sekreteri Halil Memiş, Selendi İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Mustafa Akpınar, İlçe Müftüsü Ramazan Arba, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Aslan,MHP Manisa İl Başkanı Tanju Balatlı, AK Parti Selendi İlçe Başkanı Muahrrem Sezer, daire müdürleri, oda başkanları, muhtarlar, aile yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Cenazeye katılanlar Başkan Nurullah Savaş ve ailesine başsağlığı ve sabır dilediler. Muammer Savaş'ın cenazesi öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığında toprağa verildi

SON HABERLER

"Huzur Tablosu Daim Olsun"

İzciler Serindere Kanyonunu Keşfetti

Kentsel Dönüşüm Alanı'nda Tanıtım Ofisi Kuruldu

Türkiye'nin En Donanımlı "İÇME Suyu Kalite Kontrol Laboratuarı" Hizmete Girdi

Yeni Stadyuma Yeni Çıkış Yolu Geliyor...

Kirazlı Dere Mevkiine Altyapı Bağlantıları

Viranşehir Heyeti Karaman'a Geldi

Satranç Turnuvası Düzenlendi

Gençlik Eğitim Merkezleri Başarı Çıtasını Yükseltiyor

Hanımlar Spor Ve Kültür Merkezleri Tamamlanıyor