İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

ORTACA BELEDİYE SPOR, DENİZLİ YEŞİLKÖYSPOR KARŞILAŞMASINA HAZIR

6 Kasım 2015 , Cuma Bölgesel Amatör 10.Grubunda yer alan Ortaca Belediye Spor, Pazar Günü kendi saha ve seyircisi önünde oynayacak olan Denizli Yeşilköyspor karşılaşmasına iki eksikle hazırlıklarını tamamladı.

Bölgesel Amatör 10.Grubunda yer alan Ortaca Belediye Spor, Pazar Günü kendi saha ve seyircisi önünde oynayacak olan Denizli Yeşilköyspor karşılaşmasına iki eksikle hazırlıklarını tamamladı.
Geçen hafta Utaş Uşak Spor karşılaşmasında kırmızı kart gören müdafaa oyuncusu Emre ve karşılaşma bittikten sonra yedek kulübesinde Utaş Uşak Spor yönetici ile ağış dalaşı yapan Abdullah ile tedbirli olarak ceza kuruluna verilmesi üzerine iki eksikle hazırlıklarını tamamlayıp, maç saatine beklemeye başladı.
Denizli Yeşilköyspor karşılaşması hazırlıkları hakkında bilgi veren Ortaca Belediye Spor Teknik Direktörü Egemen Urhan; "Geçen hafta Utaş Uşak deplasmanında oyunun 60. dakikasında kırmızı kartla oyun dışı kalan ve Utaş Uşak Spor'lu yöneticilerin karşılaşma bittikten sonra yedek kulübesine saldırmaları üzerine kendisini savunmak üzere hareket eden Abdullah tedbirli olarak ceza kuruluna sevk edildiler. Bunun dışında eksik futbolcularımız yok. Bilindiği gibi daha öncede Kalecimiz Cihan kolunda kırık olduğu için zaten yoktu.
Denizli Yeşilköyspor karşılaşmasını iyi hazırlandık. Dün yaptığımız çift kale maçı ile maç saatine bekliyoruz. İki eksiğimizin olmasına rağmen seyircimizin desteği ve ortaya koyacağımız iyi bir oyunla şu anda grup ikincisi olan rakibimizden üç puan almak istiyoruz.
Taraftarlarımızdan karşılaşma boyunca destek bekliyoruz" dedi.

SON HABERLER

"Huzur Tablosu Daim Olsun"

İzciler Serindere Kanyonunu Keşfetti

Kentsel Dönüşüm Alanı'nda Tanıtım Ofisi Kuruldu

Türkiye'nin En Donanımlı "İÇME Suyu Kalite Kontrol Laboratuarı" Hizmete Girdi

Yeni Stadyuma Yeni Çıkış Yolu Geliyor...

Kirazlı Dere Mevkiine Altyapı Bağlantıları

Viranşehir Heyeti Karaman'a Geldi

Satranç Turnuvası Düzenlendi

Gençlik Eğitim Merkezleri Başarı Çıtasını Yükseltiyor

Hanımlar Spor Ve Kültür Merkezleri Tamamlanıyor