İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

U-17'ler Yetmez, U-19'lar da Şampiyon

20 Nisan 2017 , Perşembe


Çankırı Belediyesi Gençlik Spor Kulübü takımları başarıları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu sezon U-17'ler Şampiyonluğunu elde eden Belediye Gençlik Spor, Şabanözü Mehmet Ali Şahin Stadyumu'nda düzenlenen gece maçlarında 2016?2017 U-19'lar yaş kategorisinde de sergilediği yüksek performans ile Çankırı Şampiyonu oldu.
Belediye Gençlik Sporun U-19'lar kategorisinde mücadele eden takım, il şampiyonluğunun sahibi oldu. 1074 Çankırıspor, Çerkeş Belediyespor ile İl Özel İdaresi Köy Hizmetleri Spor takımları ile yaptığı mücadelede 2 galibiyet, 1 beraberlikle 7 puan toplayan takım, sezonu şampiyon olarak tamamladı. Antranör Ekrem Şahin yönetiminde çalıştırılan takım, grup müsabakalarında Çankırı'yı en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyor.

Belediye Gençlik Spor'da İnanç ve Birliktelikte İstikrar
Belediye Gençlik Spor Kulübü sporcuları alanlarında istikrarı sürdürüyor. Çalışmalarını aralıksız devam ettiren sporcuların, kulüp yöneticileri ve takım arkadaşları ile ilişkileri de spor camiasına örnek teşkil ediyor. Amatör spora ve sporculara desteğini esirgemeyen Belediye Başkanı İrfan Dinç, birbirlerine güven duyan, birbirlerini anlamaya çalışan sporcuların inanç ve birlikteliğinin başarı getirdiğini belirterek şampiyon sporcularını tebrik etti.

SON HABERLER

"Huzur Tablosu Daim Olsun"

İzciler Serindere Kanyonunu Keşfetti

Kentsel Dönüşüm Alanı'nda Tanıtım Ofisi Kuruldu

Türkiye'nin En Donanımlı "İÇME Suyu Kalite Kontrol Laboratuarı" Hizmete Girdi

Yeni Stadyuma Yeni Çıkış Yolu Geliyor...

Kirazlı Dere Mevkiine Altyapı Bağlantıları

Viranşehir Heyeti Karaman'a Geldi

Satranç Turnuvası Düzenlendi

Gençlik Eğitim Merkezleri Başarı Çıtasını Yükseltiyor

Hanımlar Spor Ve Kültür Merkezleri Tamamlanıyor