İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

Hatay'dan Teşekkür İçin Geldiler?

4 Temmuz 2017 , Salı


Hayat Ağacı Derneği, Türkiye'ye sığınan mazlum Suriye halkı için şimdiye kadar gıdadan giyime, temizlik ürünlerinden şarküteriye kadar toplam 21 tır insani yardım malzemesi gönderdi. Sivas'tan gönderilen yardımlar, Hatay'da faaliyet gösteren Yardım Gönüllüleri Derneği (Yarender) aracılığı ile mazlum halka ulaştırıldı.

Yardım Gönüllüleri Derneği Başkanı İlker Karagöz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Sivaslı hayırsever, esnaf ve işadamlarının katkıları ile Hayat Ağacı Derneği'nin gönderdiği yardımlar sebebiyle Sivas'ta teşekkür ziyareti düzenledi.

Yarender Derneği Başkanı İlker Karagöz, önce Hayat Ağacı Derneği'ni, ardından Belediye Başkanı Sami Aydın'ı makamında ziyaret ederek, şimdiye kadar Sivas'tan gönderilen yardımlar sebebiyle Sivaslı hayırseverlere teşekkür etti.

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ise Hayat Ağacı Derneği'nin Sivaslı hayırsever, esnaf ve işadamlarının katkıları ile mazlumların yanında olmaya gayret ettiğini belirterek, bundan sonra da ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam edeceğini söyledi.
SON HABERLER

"Huzur Tablosu Daim Olsun"

İzciler Serindere Kanyonunu Keşfetti

Kentsel Dönüşüm Alanı'nda Tanıtım Ofisi Kuruldu

Türkiye'nin En Donanımlı "İÇME Suyu Kalite Kontrol Laboratuarı" Hizmete Girdi

Yeni Stadyuma Yeni Çıkış Yolu Geliyor...

Kirazlı Dere Mevkiine Altyapı Bağlantıları

Viranşehir Heyeti Karaman'a Geldi

Satranç Turnuvası Düzenlendi

Gençlik Eğitim Merkezleri Başarı Çıtasını Yükseltiyor

Hanımlar Spor Ve Kültür Merkezleri Tamamlanıyor