İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

Başkan Karaosmanoğlu, Orhan Mahallesi Muhtarı ve Azalarını Ağırladı

31 Temmuz 2017 , Pazartesi

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Nazmi Balaban'ın yerine seçilen Salim Acarsoy ve azalarını makamında kabul etti. Nazmi Balaban'ın çok iyi bir insan olduğunu ve görevi müddetçe vatandaşlarla yakından ilgilendiğini belirten Karaosmanoğlu, "Mekânı cennet olsun. Mahallesindeki herkese yetişmeye ve yardımcı olmaya çalışan muhtarımızdı" dedi.

"Muhtarlarımız Gençlik Ve Kadın Projelerinde Aktif Olmalı"

Orhan Mahallesi Salim Acarsoy'u göreve gelmesinden dolayı tebrik eden ve başarılar dileyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, "İnanıyorum ki çok çalışarak ve vatandaşlarımızın her derdine derman olacak çözümleri bularak rahmetli Nazmi Balaban muhtarımızı aratmayacaksınız. Göreve gelerek büyük bir sorumluluk aldığınızı da ifade etmek isterim" açıklamasını yaptı. Büyükşehir yatırımlarının muhtarlarımızla birlikte koordine ettiklerini de belirten Karaosmanoğlu, "Özellikle gençliğimize ve kadınlarımıza dönük projelerde muhtarlarımız daha aktif olmalıdır. Mahallelerdeki kadınlarımızın spor yapmalarına olanak sağlamada çalışmalarımız var. Muhtarlarımızdan özellikle "Evden Okula Haydi Anneler Spora" projesine destek vermesini istiyorum" diye konuştu.

"Bütün Dünyaya Verdiğimiz En Güzel Cevaptır"

15 Temmuz FETÖ hain darbe girişimi üzerine de değerlendirmelerin yapıldığı görüşmede, bugün bütün dünyanın gözü üzerimizde diyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, "Türk milletinin ülkesine, vatanına ve demokrasisine sahip çıktığını yedi düvel birden gördü. Hükümetinin, devletinin ve cumhurbaşkanının arkasında olduğunu bir kez daha ispat etti. Birlik ve beraberliğimiz dosta düşmana bütün dünyaya verdiğimiz en güzel cevaptır. Bu anlayışta mahallerimizde olgunlaşmaktadır" diyerek sözlerini tamamladı. Görüşme karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi.SON HABERLER

"Huzur Tablosu Daim Olsun"

İzciler Serindere Kanyonunu Keşfetti

Kentsel Dönüşüm Alanı'nda Tanıtım Ofisi Kuruldu

Türkiye'nin En Donanımlı "İÇME Suyu Kalite Kontrol Laboratuarı" Hizmete Girdi

Yeni Stadyuma Yeni Çıkış Yolu Geliyor...

Kirazlı Dere Mevkiine Altyapı Bağlantıları

Viranşehir Heyeti Karaman'a Geldi

Satranç Turnuvası Düzenlendi

Gençlik Eğitim Merkezleri Başarı Çıtasını Yükseltiyor

Hanımlar Spor Ve Kültür Merkezleri Tamamlanıyor