İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

Ağustos Ayı Dopdolu Geçecek

2 Ağustos 2017 , Çarşamba

Yalova Belediyesi'nin düzenlediği ve destek verdiği birçok program Yalovalılar için gün sayıyor. 7'den 77'ye herkese hitap edecek program ve etkinliklerle Ağustos ayı dopdolu geçecek.

Yalova Belediyesi'nin destek verdiği etkinlikler arasında; 13 Ağustos Pazar günü Hande Yener, 20 Ağustos Pazar günü Türk Sanat Müziği Korosu ve 28 Ağustos Pazartesi günü de Anadolu Ateşi, Yalovalılar için sahne alacak.

Yalova Belediyesi tarafından organize edilen ve düzenlenen programlar arasında ise; 16-17 Ağustos Deprem Anma Töreni, 19 Ağustos Cumartesi günü Atatürk'ün Yalova'ya Gelişi Etkinliği, 23 Ağustos Çarşamba günü Roman Gecesi, 25 Ağustos Cuma günü Geleneksel Sünnet Şöleni ve 30 Ağustos Çarşamba günü Zafer Bayramı Programları, Yalovalılar ile buluşacak.

Solo Türk Gösteri Yapacak

Geçtiğimiz yılda planlanan ancak yaşanan olumsuzluklar nedeniyle iptal edilen Solo Türk gösterisi 19 Ağustos'ta yapılacak. Atatürk'ün Yalova'ya gelişinin yıldönümü nedeniyle düzenlenen etkinlikler kapsamında Türk Silahlı Kuvvetleri'nin göz bebeği Solo Türk ekibi 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı üzerinde gösteri uçuşu yapacaklar.

Ağustos Ayı Hem Hüzünlü Hem Sevinçli Günlerle Dolu
Ağustos ayının Yalova için hem hüzünlü hem de sevinçli günlerle dolu olduğunu dile getiren Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, "Vatandaşlarımız ve hemşerilerimiz için hazırladığımız ve oluşmasına destek verdiğimiz birçok programın tertiplenmesine olanak sağladık. Unutmadığımız ve unutulmaması gereken belirli günlerimizin bu ay içerisinde yıldönümlerini gerçekleştireceğiz. Bu günlerin bazılarını sevinçle kutlarken bazılarını da hüzünle yad edip geride bıraktıklarımız için dualarımızı eksik etmeyeceğiz" dedi.     SON HABERLER

"Huzur Tablosu Daim Olsun"

İzciler Serindere Kanyonunu Keşfetti

Kentsel Dönüşüm Alanı'nda Tanıtım Ofisi Kuruldu

Türkiye'nin En Donanımlı "İÇME Suyu Kalite Kontrol Laboratuarı" Hizmete Girdi

Yeni Stadyuma Yeni Çıkış Yolu Geliyor...

Kirazlı Dere Mevkiine Altyapı Bağlantıları

Viranşehir Heyeti Karaman'a Geldi

Satranç Turnuvası Düzenlendi

Gençlik Eğitim Merkezleri Başarı Çıtasını Yükseltiyor

Hanımlar Spor Ve Kültür Merkezleri Tamamlanıyor