İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

Pafem'den Başkan Salman'a Ziyaret

3 Ağustos 2017 , Perşembe

Kurulma aşamasında olan Paşakent Folklor Eğitim Merkezi ve Spor Kulübü Derneği (PAFEM) heyeti Paşakent Mahallesi Muhtarı Nihat Turhan, Halk Eğitim Usta Öğretici Faruk Koyuncu ve Burhan Eryiğit Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ı ziyaret etti.

Yalova'da folklor kültürünün önemli bir yere geldiğini ve başarıların artmasıyla birlikte folklor üzerine çalışmalar yapan derneklerin arttığını belirten Başkan Salman, Paşakent mahallesinde kurulacak olan dernekle bu mahallemizde gençlerin folklora ilgisinin artacağına söyledi.

Yalova Belediyesi olarak kurulum aşamasında olan derneğe destek vereceklerini belirten Başkan Salman sözlerine şöyle devam etti; " Öncelikle kurulma aşamasında olan derneğinize şimdiden hayırlı olsun demek istiyorum. Sizleri tanıdığım için bunu başaracağınıza inanıyorum. Hepiniz benim gözümde birbirinden değerli insanlarsınız. Yapacağınız çalışmalarla Paşakent Mahallesinde gençlerimizin sosyal ve kültürel anlamda folklora ve derneğiniz bünyesinde yer alan spora yönlendireceksiniz. Bizde derneğin çalışmalarına belediye olarak elimizden geldiği kadar destek vermeye çalışacağız" dedi.SON HABERLER

"Huzur Tablosu Daim Olsun"

İzciler Serindere Kanyonunu Keşfetti

Kentsel Dönüşüm Alanı'nda Tanıtım Ofisi Kuruldu

Türkiye'nin En Donanımlı "İÇME Suyu Kalite Kontrol Laboratuarı" Hizmete Girdi

Yeni Stadyuma Yeni Çıkış Yolu Geliyor...

Kirazlı Dere Mevkiine Altyapı Bağlantıları

Viranşehir Heyeti Karaman'a Geldi

Satranç Turnuvası Düzenlendi

Gençlik Eğitim Merkezleri Başarı Çıtasını Yükseltiyor

Hanımlar Spor Ve Kültür Merkezleri Tamamlanıyor